środa, 5 stycznia 2011

Grattis på födelsedagen!

Dziś 30. urodziny mojego brata – wszystkiego najlepszego! A jako, że Paweł właśnie czyta Larssona, tytuł jest po szwedzku. Solenizantowi życzę takiego powodzenia u kobiet, jakim cieszy się Blomkvist oraz tak bujnego umeblowania pomieszczeń, jakie zaserwowała sobie Lisbeth ;-) Sto lat, sto lat!
Dla uczczenia tego szczególnego dnia, umieszczam nasze pamiątkowe zdjęcie – idealnie obrazuje Pawła życzliwość i pozytywne nastawienie wobec świata, a moją zwinność i koordynację ruchową. W obu tych tematach nic się nie zmieniło.

9 komentarzy:

 1. Nie wiem, które stworzenie na zdjęciu to Solenizant, ale to właściwie nie robi mi różnicy. Pawle, który właśnie czytasz Larssona, w dodatku po szwecku tytułującego, chciałbym nimiejszym za pomocą tejże strony złożyć CI serdeczne życzenia pogodnego wzrostu, nieustannego hepiendu, spokojnego umysłu i pewnej ręki, byś mógł nieomylnie i bezbłędnie strącać na strzelnicach tego świata złoczyńców wspinających się na słupy trakcji wysokiego, średniego oraz niskiego napięcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że słynna kłótnia o złodziei prądu przeszła już do historii. Arku, bardzo zgrabnie wplotłeś ten wątek w życzenia, podziwiam. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że w ten sposób kłótnia również jakby obchodzi rocznicę. Wszystkiego najlepszego dla kłótni!

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietne zdjecie...! to ja rowniez dla brata 100 lat i wszystkiego dobrego... Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku. M

  OdpowiedzUsuń
 4. Mistrzowskie zdjęcie z mistrzowskimi charakterami.
  A Twój mały brat jest na tym zdjęciu bardzo podobny do mojego małego brata :). Tylko mój jakiś taki był bardziej życzliwy.

  Wszystkiego dobrego dla brata!

  OdpowiedzUsuń
 5. prawdopodobnie katolik5 stycznia 2011 22:59

  bardzo dziękuję za życzenia w imieniu moim i kłótni. Oboje jesteśµy wzruszeni pamięcią i pięknym zdjęciem.. Stałem się osobą publiczną, nie ma co...:)

  a na zakończenie:
  http://www.giercownia.pl/gra/19398/elite_sniper/

  OdpowiedzUsuń
 6. Arek
  Ja tam nie byłem świadkiem kłótni. Ja zauważyłem wymianę myśli, pasję, skrzypiące się dowcipem płointy. No. A Solenizant, to chyba nie ma teraz imienin, ale może ja się mylę...

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję wszystkim za życzenia - myślę, że w tej sytuacji Solenizant jest skazany na same sukcesy! ;-)

  Besame, w takim razie przystojniak z Twojego brata!;-)
  Mamsan - raz jeszcze szczęśliwego Nowego Roku :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spóźnione sto lat dla Pawła!:)

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoje zdanie w Kieszeniach.