wtorek, 25 stycznia 2011

The Beetles

Absolutnie rewelacyjna reklama Volkswagena Beetle, nawiązująca do słynnego zdjęcia  zespołu The Beatles. Pierwowzór, przedstawiający chłopców z Liverpoolu na Abbey Road, u dołu. Tak proste, a tak pomysłowe!
  
P.S. Wątki motoryzacyjne są dziś jak najbardziej na miejscu, bo przed chwilą wróciłam ze swojej pierwszej od baaardzo dawna jazdy samochodem. Na razie po ciemku, na odludnym placyku i bez innych użytkowników ruchu, ale ważne, że za kierownicą!

7 komentarzy:

 1. Po kilkunastu latach posiadania prawa jazdy... jeżdżę od 1,5 roku. Wcześniej próbowałam tak jak Ty kilkanaście razy... jedynym rozwiązaniem okazał się własny samochód, mały, tani... z automatyczną skrzynią biegów. Wsiadłam za jego kierownicę i wyjechałam w miasto... i tak jeżdżę sobie :) Pomyśl, problem (jeśli jakiś jest) nie jest w Tobie tylko w braku odpowiedniego "narzędzia"
  Powodzenia i szerokiej drogi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale trafiłaś, hihi http://podsiodmymniebem.blogspot.com/2011/01/tribute-to-beatles.html
  A pomysł na reklamę bardzo fajny, no i autko jak marzenie.
  Ja pomimo mojego "podeszłego" wieku nie miałam prawa jazdy do listopada 2009, po przyjeździe na Cypr, po prostu nie miałam wyjścia, brak komunikacji publicznej, w wielu miejscach brak chodników, do pracy woził mnie mąż, odbierał teść, tragedia, łatwo nie było, ale zdałam i zaraz następnego dnia zaczęłam jeździć i teraz cóż, życie jest łatwiejsze, choć dalej mnie wkurza, że nie mogę tu wsiąść w autobus, a no i jeżdżę, po "złej stronie":)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dunajko, rzeczywiście punkt wyjścia mamy podobny - ja prawo jazdy zrobiłam ponad 10 lat temu i do tej pory nie jeździłam właściwie wcale. No, prób jeszcze nie zaliczyłam kilkunastu - tu nasza historia się różni:-) W każdym razie na dziś mam mocne postanowienie poprawy (czytaj: regularnych ćwiczeń) i kto wie, może na wiosnę uda mi się gdzieś wyjechać... Aha, póki co, rzucam wyzwanie ręcznej skrzyni biegów!;-)

  Malino, rzeczywiście, zgrałyśmy się z tymi beatlesowymi inspiracjami:-)
  Dzięki za podzielenie się doświadczeniami "kierowniczymi" - nie wiedziałam, że na Cyprze jest ruch lewostronny. A przede wszystkim - gratuluję zrobienia prawa jazdy mimo przeciwności!:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia :). Nie ma to jak ręczna skrzynia. Nie daj się, samochody to frajda!

  OdpowiedzUsuń
 5. takie pozostałości kolonialne i dzięki Bogu powszechna znajomość angielskiego:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha, the Beetles podobają mi się bardziej niż the Beatles!:)

  j.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się wielokrotnie, że reklamy stosują bardziej wyszukane zabiegi i sposób przekazu, niż kino filmowe, na które tracimy znacznie więcej czasu. Zdjęcie chłopaków stało się jeszcze sławniejsze dzięki tej reklamie.

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoje zdanie w Kieszeniach.