środa, 16 maja 2012

Kieszenie od podszewki

Wkrótce 3. urodziny Kieszeni (sprawdzałam w sieci, czy trzecia rocznica ma jakąś zwyczajową nazwę, ale jest skórzana – nic ciekawego, wolałabym np. drewnianą, ale to dopiero za dwa lata). Z tej okazji postanowiłam zorganizować jubileuszową zabawę (poniekąd w związku z niedawnym wywiadem z R., a bezpośrednio z inspiracji pewnego Czytelnika).
 Neonowy znak zapytania stąd
Na czym polega zabawa? Zapraszam Was do zadawania Kieszeniom pytań. Mogą dotyczyć pisania bloga, konkretnych notek, osoby autorki – wszystkiego, co interesuje Was w związku z Kieszeniami. Czyli od Z jakiego miejsca najczęściej blogujesz? po Czy naprawdę skręciłaś na rondzie w lewo? ;-) Postaram się odpowiedzieć na wszystko szczerze (oczywiście z wyjątkiem pytania o alkohol, bo w tym temacie nie ma już nic do dodania).

Nie wstydźcie się, jeśli czytacie Kieszenie od niedawna i obawiacie się, że pytanie będzie typowe (to częsty motyw z maili do Kieszeni); można też pytać anonimowo. Zastrzegam jednak, że trudno mi będzie odpowiedzieć na kropki ;-)

Pytania zapisujcie w komentarzach pod tą notką albo wysyłajcie na adres mailowy z prawej kolumny bloga. Odpowiedzi pojawią się tu w dniu urodzin Kieszeni, czyli 9 czerwca 2012 (sobota). A zatem – nadstawiam uszu!

12 komentarzy:

 1. Super:) Muszę pomyśleć!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym chciała wiedzieć, czy Ewenement dzięki blogowi zdobył jakiś nowych znajomych. Jeśli tak, to czy zdawał sobie sprawę z tego skutku ubocznego prowadzenia bloga, a jeśli nie, to czy realni znajomi Kieszenie czytają :-)

  Mam nadzieję, że zrozumiale napisałam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy masz biurko, Ewenemencie? A jeśli tak, to co na nim? I jeszcze: skąd bierzesz wytrwałość w pisaniu "Kieszeni"? Nie masz czasem obaw, że eksponujesz się tu za bardzo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam pytanie trochę odwrotne niż nina - czy nie kusi Cię czasem, ewenenemcie, żeby pisać więcej o sprawach osobistych? Bo Kieszenie są blogiem jednak znacznie bardziej "tematycznym" niż "pamiętnikarskim", a piszesz ciekawie i myślę, że i o uczuciach (trochę banalnie to brzmi, ale mam nadzieję, że rozumiesz :) wielu czytelników czytałoby chętnie.

  I drugie pytanie: do kiedy planujesz pisać bloga? Czy zastanawiasz się czasem nad jego przyszłością?

  OdpowiedzUsuń
 5. * czytelników czytałoby - pięknie to sformułowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ewenemencie, cenię Twojego bloga (i Twój sposób widzenia świata) za umiejętność wychwytywania niebanalnych, czasem zabawnych, a czasem pięknych (w sposób nieoczywisty, co tym ciekawsze) przedmiotów i sytuacji.

  I chciałbym zadać pytanie czy czasem idąc gdzieś albo przebywając w ciekawym miejscu myślisz o blogu, tzn. rozglądasz się za czymś, o czym warto napisać, nasłuchujesz, szukasz? :)

  Pozdrawiam i dziękuję za to barwne miejsce w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ode mnie bardzo oczywiste pytanie- skąd wzięła się nazwa bloga? Czy to linijka z jakiejś piosenki, książki?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jako ten, co dołączył nieco(?) później zapytuję: czy można jeszcze gdzieś obejrzeć Twoją poprzednią "Ewatarkę"? :-P

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja mam kilka pytań, mniejszych i większych:
  a) Czy wycinanka "kieszenie" w logo bloga została zrobiona ręcznie czy komputerowo?

  b) Czy są notki, które pamiętasz szczególnie, do których jesteś przywiązana, do których lubisz wracać itp.? I odwrotnie - czy są takie, których nie lubisz lub się wstydzisz?

  c) Czy są komentarze, które szczególnie zapadły Ci w pamięć?

  OdpowiedzUsuń
 10. Marceli Szpak23 maja 2012 21:09

  A ja jestem ciekaw czy czasem poprawiasz swoje teksty. Czy wracasz do starych notek, przeredagowujesz albo nawet - usuwasz coś z archiwum? :)

  Pozdrawiam i gratuluję bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaki byś chciała rower? ;D

  Pozdrawiam,
  n.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ewenmencie, czemu znikłaś z tego drugiego "szafiarskiego" bloga?

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoje zdanie w Kieszeniach.