piątek, 6 kwietnia 2012

Tam, gdzie czeka nas czas, dobry czas

Kiedyś przepadałam za zespołem Hey. Do dziś niektórych piosenek mogę słuchać na okrągło, inne – jak Teksański czy Zazdrość – budzą mój uśmiech i wywołują wspomnienia nastoletnich emocji.
Od kilku dni chodzi mi po głowie Czas spełnienia – nucę go po przebudzeniu i przed zaśnięciem, dopada mnie, gdy wysiadam z autobusu, pobrzmiewa w uszach, gdy bawię się z kotami. Powtarzam sobie zwłaszcza ostatnie wersy Więc spleć palce z moimi palcami...
A zatem – nadstawcie uszu. Oczy można przymknąć, bo nie znalazłam żadnego sensownego teledysku.
Tymczasem – spokojnych świąt, drodzy Czytelnicy. Pamiętacie takie powiedzenie: Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy? No to ja życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

4 komentarze:

 1. Hey i Katarzyna nie zawodzą, kilka miesięcy temu udało mi się być na koncercie promującym 8 i jak zawsze były mega emocje, choć ta licealna egzaltacja już dawno za nami:)
  Dwa lata temu święta spędziłam w szpitalu walcząc o tygodniowego Chrabąszcza...jakiś odrealniony czas. Dzisiaj Chrabąszcz szaleje, trajkocze i śpiewa "zik je ły" (to taki nasz wkład w poliraksę).
  Pozdrawiam ciepło i świątecznie:)
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego wszystkiego, Ewenemencie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Siguni, dziękuję!

  Asiu, określenie "Chrabąszcz" niezmiennie mnie bawi :-) Dzięki za wizję "dobrego" (a Chrabąszczwi oczywiście życzę niezmiennie radosnego trajkotania i szaleństwa!)

  P.S. Co to znaczy "zik je ły"? Czytam na różne sposoby, próbuję sobie przypomnieć rozmaite piosenki, ale nie daję rady rozszyfrować :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chrabąszcz szaleje za piosenkami z Akademii Pana Kleksa, ulubione to "kaka" czyli kaczka dziwaczka no i "zik je ły" czyli dzik jest zły:))
  Ostatnio nawet zaczęła odtwarzać choreografię i chowa się za pufami jak chłopcy podczas lekcji o dziku.
  Piosenki z Kleksa też dobrze robią na samopoczucie, polecamy.

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoje zdanie w Kieszeniach.